Telemarketer na pełen etat Skarżysko-Kamienna

Oferta pracy dodana przez: Agnieszka Surma Eurocall, w kategorii: Call Center

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Agnieszka Surma Eurocall, w dniu: 2021-04-22

Pełna treść ogłoszenia:

Poszukiwane osoby na stanowisko biurowe - telemarketer.

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.

Praca prosta i przyjemna w zgranym zespole.

Opis stanowiska:

1) Telefoniczna obsługa klienta

2) Wykonywanie połączeń wychodzących

3) Przekazywanie kompletu informacji

 4) Dbanie o jakość i efektywność pracy Rozmowy kwalifikacyjne oraz praca z uwzględnieniem wymogów sanitarnych.

 Oferujemy system jednozmianowy od godziny 8.00 do 16.00.

Gwarantujemy atrakcyjne zarobki, do których doliczane są systemy premiowe realne do osiągnięcia.

 Od Ciebie wymagamy jedynie sumienności, umiejętnego słuchania, dyspozycyjności i podstawowej obsługi komputera.

- Niczego więcej nie potrzebujesz

 - Przygotujemy Cię do pracy na każdym możliwym etapie.

Od nas możesz liczyć na :

- Stawkę podstawową, wypłaconą zawsze na czas

- 13,37 zł netto + prowizja

 - Zarobki od 2500 tys. netto miesięcznie

- Pracę od zaraz bez sprzedaży

- Atrakcyjne prowizje

- Rozwój osobisty

- Docenienie Twojej pracy

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Wynagrodzenie: 2500-4000

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 507413800

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiSkarżysko.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty