Pracownik ds. obsługi klienta ! Skarżysko Kamienna

Oferta pracy dodana przez: Aleksandra Arczewska Eurocall, w kategorii: Administracja biurowa

Oferta pracy dodana przez: Aleksandra Arczewska Eurocall, w dniu: 2021-05-18

W związku z energicznym rozwojem nowo otwartego biura w  Skarżysku Kamiennej otwieramy rekrutację na stanowisko: specjalisty ds. obsługi klienta

Opis stanowiska :

  • Kontakt telefoniczny z klientem,
  • Umawianie spotkań.

Praca w systemie jednozmianowym od godz. 8-16

  • systemy premiowe
  • 18,30 brutto/h
  • Przerwy płatne - 45 min

Oczekujemy :

  • znajomości podstawowej obsługi komputera
  • miły głos
  • dobra dykcja
  • rzetelności
  • dyspozycyjności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu  o umowę zlecenie
  • bezpłatny pakiet szkoleń wstępnych,
  • pomoc oraz wsparcie profesjonalistów na każdym etapie Twojej pracy,
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • system jednozmianowy od pon-pt w godzinach 8-16
  • atrakcyjny system premiowy

Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy, dołącz do nas!

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Wynagrodzenie: 3100-4500

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 507413800

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiSkarżysko.pl