Copywriter

Oferta pracy dodana przez: Malgorzata Dziuba Orionmedia, w dniu: 2021-06-29

Copywriter

Pełna treść ogłoszenia:

ORION MEDIA GROUP poszukuje osoby na stanowisko: Copywriter

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna (woj. świętokrzstkie)

Zakres obowiązków:

  • pisanie różnorodnych tekstów, w tym redagowanie, korygowanie i aktualizowanie istniejących już treści dla serwisów internetowych;
  • wykonywanie researchu przed przystąpieniem do realizacji projektu;
  • wdrażanie modyfikacji tekstów na podstawie przesłanych uwag;
  • korektę tekstów napisanych przez podwykonawców.

Nasze wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • sprawnie i bezbłędnie posługiwanie się językiem polskim;
  • lekkie pióro i tworzenie merytorycznych treści, dostosowanych do docelowej grupy odbiorców;
  • zaangażowanie, rzetelność, dyspozycyjność;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność korzystania ze źródeł i przyswajania nowych informacji;
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Mile widziane:

  • ukończone studia: filologia polska, dziennikarstwo lub polonistyczne;
  • znajomość podstaw tworzenia lub optymalizacji treści SEO.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę po trzy miesięcznym okresie próbnym;
  • pracę na pełen etat;
  • pracę w fajnym, młodym zespole.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@orionmedia.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiSkarżysko.pl